Agenda

Danexamentraining

 

Agenda 2019

Danexamentrainingen landelijk o.l.v. leraren van het Shotokan 4e platform

Zondag 10 februari van 10.00 tot 12.00 uur, sporthal Alkmaar Noord, Arubastraat 4 Alkmaar (bij Johan Doesburg)
Zondag 7 april van 10.00 tot 12.00 uur, sporthal Zidewinde, Julianalaan 3 Sprang-Capelle (bij Gerrie van Tilburg)

Danexamentrainingen in eigen zaal o.l.v. Dimitra Limneos

Maandag 18 feb van 20.00 tot 21.30 uur, gymzaal Admiraal Helfrichsingel 20 Rijswijk (bij Rob Jacobs)
Donderdag 21 februari van 20.00 tot 21.30 uur, Gymzaal, Marie Curiestraat 11 Nijmegen (bij Wilbert Derks)
Zondag 24 februari van 10.30 tot 12.00 uur, Sporthal de Waardergold, Beukenlaan 1b Heerhugowaard (bij Jorrit Lawant)
Vrijdag 8 maart van 19.30 tot 21.00 uur, gymzaal Pater Schiphorststraat 1 Alkmaar (bij Johan Bult)
Woensdag 13 maart van 19.00 tot 20.30 uur, Gymzaal Beukenlaan 45 Etten-Leur (bij Peter van Haasteren)
Zaterdag 30 maart van 13.00 tot 14.30 uur, Dojo Fight Vision, Leijenbroekerweg 1 Sittard (bij Jolano Lindelauf)
Zondag 31 maart van 11.00 tot 12.30 uur, sporthal De Crommenije, Rosariumpark 1 Krommenie (Bij Max Agerbeek)
Woensdag 10 april van 19.30 tot 21.00 uur, Westerbeek College, Asmansweg 16 Den Haag (bij Ali Kucuk)

 

Kata trainingen o.l.v. Dimitra Limneos

Zondag 17 februari van 15.00 tot 16.30 uur, sporthal Wethouder Verheij Polderweg 300 Amsterdam (bij Dimitra Limneos)
Zondag 24 maart van 15.00 tot 16.30 uur, sporthal Wethouder Verheij Polderweg 300 Amsterdam (bij Dimitra Limneos)
Zondag 28 april van 15.00 tot 16.30 uur, sporthal Wethouder Verheij Polderweg 300 Amsterdam (bij Dimitra Limneos)
Zondag 19 mei van 15.00 tot 16.30 uur, sporthal Wethouder Verheij Polderweg 300 Amsterdam (bij Dimitra Limneos)

 

Examens landelijk o.l.v. examinatoren van het Shotokan 4e platform

Zondag 14 april van 14.00 tot 17.00 uur, Proefexamen, sporthal wethouder Verheij, Polderweg 300 Amsterdam (S4P)
Zaterdag 25 mei, Bijzonder KBN Danexamen, sporthal de Sypel, Parkweg 4 Harderwijk (KBN)
Zondag 26 mei, KBN Danexamen, sporthal de Sypel, Parkweg 4 Harderwijk (KBN)

 

Wedstrijden georganiseerd door scholen aangesloten bij het Shotokan 4e platform

Zondag 10 maart, Benelux Open, Sporthallen Zuid, Burgerweeshuispad 54 Amsterdam (bij Almir Skrijelj)
Zaterdag 23 maart SKVE Cup Kata, Kumite, Kata-teams, Sportcentrum Matenpark, Heemradenlaan 130, Apeldoorn (bij Ben van Elburg)
Zondag 2 juni, Rotterdam Cup, Sporthal Campus Hoogvliet, Campusplein 8 Rotterdam (bij Wim Mallens)
Zondag 9 juni, Funakoshi Cup, Sporthal De Hoornse Vaart, Hertog Aalbrechtweg 4 Alkmaar (bij Johan Doesburg)

 

Stages georganiseerd door scholen aangesloten bij het Shotokan 4e platform

Kata stage met Cleiver Casanova uit Venezuela (bij Johan Doesburg)
Zaterdag 2 februari van 11.00 tot 13.00 uur Sochin, van14.00 tot 16.00 uur Gojushiho Sho
Zondag 3 februari van 11.00 tot 13.00 uur Enpi, van 14.00 tot 16.00 uur Gangaku
Locatie Funakoshi Dojo Slochterwaard 183, Alkmaar
Deelname voor bruine en zwarte banden

 

 

 

Share Button

Reacties zijn gesloten.